Biomarine 1140 – krótki opis specyfiku

Olej z wątroby rekinów tasmańskich już od wielu lat jest doceniany na gruncie walki z chorobami immunologicznymi, dermatologicznymi i reumatologicznymi. Produkt ten jest zalecany w przypadku powstawania łuszczycy, nowotworów, RZS, zawałów, infekcji bakteryjnych, wirusowych czy grzybiczych.

Biomarine – olej z wątroby rekina tasmańskiego w pigułce

Biomarine to kapsułki, które doskonale sprawdzają się w leczeniu wspomnianych chorób. Każda z nich zawiera aż 1140 mg czystego oleju z wątroby rekina, dzięki czemu specyfik ten zalicza się do jednych z najefektywniejszych na rynku.

Wskazania

Biomarine 1140 http://www.apteka-oliwna.pl/biomarine-1140-olej-z-watroby-rekina-56-kapsulek jest lekiem, który stosuje się w przypadku nawracających chorób zakaźnych (związanych z brakiem odporności) a także – jeśli chcemy skrócić okres kuracji, bądź też – doprowadzić organizm do ogólnej równowagi po przebytej chorobie. Zdrowie jest bardzo często zależne od prawidłowego działania wielu różnych układów ludzkiego organizmu. Biomarine to lek, który kompleksowo je wspiera. Produkt można stosować również w przypadku wystąpienia chorób skóry, schorzeń stawów, serca itd.

Dawkowanie

Dawkowanie leku jest bardzo zróżnicowane i zależy od aktualnego stanu zdrowia naszego organizmu. Przed przyjęciem leku warto na ten temat porozmawiać z lekarzem, farmaceutą i dokładnie przeczytać dołączoną ulotkę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *